Home arrow IT Companies - business cards
Poland Business
Meet the Polish market business opportunities. Advertise your business, browse company profiles, find contractors, read the latest news and features. All this enables you to Poland-BUSINESS.info portal.


We present the company in the information technology, telecommunications and industrial property located in Poland. Here we present you the business profile of HAYS Poland Sp. z o.o. Company.


Poland - company database

Categories IT Companies - Outsourcing IT HAYS Poland Sp. z o.o.
HAYS Poland Sp. z o.o.   WroclawIT.pl - Wizytówka BIZNES MAX


Street:   ul. Zlota 59
City:   Warsaw
Province:  mazowieckie
HAYS Poland Sp. z o.o.

Website: www.hays.pl
  
HAYS Poland Sp. z o.o. - see location on map: 
Open map in new window:

Find out how to find us 

Business Cards - Details:


Detailed offer
Gallery    Gallery    

HAYS Poland Sp. z o.o. - detailed description of the company's offer:

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodowej grupy HAYS plc, notowanej na giełdzie w Londynie i największej firmy rekrutacyjnej w Wielkiej Brytanii.

Polski oddział firmy istnieje od 2002 r. i systematycznie powiększa swój udział w rynku. W Polsce biura HAYS zlokalizowane są w Warszawie, Katowicach, Wrocławiu oraz Krakowie.

Oferujemy usługi w zakresie rekrutacji w oparciu o wyspecjalizowane dywizje, skupiające się na obsłudze poszczególnych sektorów rynku pracy. Ten unikalny system rekrutacji daje gwarancję dotarcia do specjalistów najwyższej klasy i umożliwia najefektywniejsze dopasowanie procesu rekrutacji do wymagań pracodawców.


Program Wracaj do Polski kierowany jest do Polaków pracujących za granicą, którzy myślą o powrocie do Polski. Przedstawia on zagadnienia dotyczące rynku pracy i polskiej gospodarki. W praktyczny sposób prezentuje setki aktualnych ofert pracy w Polsce dla specjalistów i kadry zarządzającej oraz dane o wynagrodzeniach oferowanych na różnych stanowiskach w Polsce i najczęściej poszukiwanych specjalistach.
HAYS Poland Sp. z o.o., headquarters in Poland:


Legend: 

     


Company ProfileBASIC COMPANY PROFILE
 

ContactEXTENDED CONTACT