Home arrow IT Companies - business cards
Poland Business
Meet the Polish market business opportunities. Advertise your business, browse company profiles, find contractors, read the latest news and features. All this enables you to Poland-BUSINESS.info portal.


We present the company in the information technology, telecommunications and industrial property located in Poland. Here we present you the business profile of IT.integro Sp. z o.o. Company.


Poland - company database

Categories IT Companies - Systems Integration IT.integro Sp. z o.o.
IT.integro Sp. z o.o.   WroclawIT.pl - Wizytówka BIZNES MAX


Street:   ul. Ząbkowicka 12
City:   Poznan
Postcode:  60-166
Province:  wielkopolskie
IT.integro Sp. z o.o.

  
IT.integro Sp. z o.o. - see location on map: 
Open map in new window:

Find out how to find us 

Business Cards - Details:


Detailed offer
Gallery    

IT.integro Sp. z o.o. - detailed description of the company's offer:


IT IntegroMisja firmy IT.integro - łącząc kompetencje, doświadczenie i szanse rozwoju z ambicjami naszych klientów, pracowników oraz partnerów, skutecznie realizujemy projekty wdrożeniowe informatycznych systemów wspomagających zarządzanie.

Centrum wdrożeń ERP
Specjalizujemy się w oprogramowaniu biznesowym dla firm. Należymy do grupy najważniejszych partnerów firmy Microsoft® na świecie.

Specjalizacja
Oferujemy sprawdzoną metodykę wdrożeniową systemów klasy ERP w następujących obszarach:


 • sieci sprzedaży detalicznej  i dystrybucji
 • zaawansowanej  produkcji
 • profesjonalnych usług


Doświadczony zespół konsultantów oraz dział wsparcia technicznego gwarantują bezpieczeństwo i komfort pracy naszych klientów.


Podstawowa oferta naszej firmy to zintegrowane systemy ERP wspomagające zarządzanie:

 

Microsoft Dynamics NAV
· Microsoft Dynamics NAVdawniej Navision to zintegrowane rozwiązanie biznesowe dla średnich firm. Jest używany w codziennej pracy przez ponad 1.250.000 użytkowników w 70.000 firm. Funkcjonalność systemu Microsoft Dynamics NAV składa się z modułów wspomagających zarządzanie finansami, budżetowania, produkcji, dystrybucji, zarządzania relacjami z klientami, zarządzania serwisem, e-biznes oraz zaawansowanych analiz (Business Intelligence) i kontrolingu.

 

Microsoft Dynamics AX
· Microsoft Dynamics AX dawniej Axapta jest narzędziem zarządzania biznesowego dla średnich i większych przedsiębiorstw. Microsoft Dynamics AX został tak zaprojektowany, aby ułatwić prowadzenie działalności biznesowej w różnych lokalizacjach i krajach. Dodatkową zaletą systemu Microsoft Dynamics AX2009 jest jego rozbudowana funkcjonalność od zaawansowanej produkcji, po zaawansowane zarządzanie serwisem i usługami, a skończywszy na zaawansowanym zarządzaniu siecią sprzedaży.

Standardowa funkcjonalność systemu Microsoft Dynamics NAV jest nieustannie uzupełniana o rozwiązania specjalizowane dla danych branż tak, żeby jeszcze lepiej spełniać wymagania klientów. Od samego początku obecności Microsoft Dynamics NAV na polskim rynku jesteśmy zaangażowani w powstawanie ich wersji lokalnych. Są to m.in.:


 • Tectura LifeSciences
  Rozwiązanie dla specyficznych wymagań kontroli jakościWprowadzanie zmian i innowacji leży w naturze life sciences – dziedziny obejmującej wiele najdynamiczniej rozwijających się branży, począwszy od ochrony zdrowia i branży biotechnologicznej, na kosmetycznej i farmaceutycznej kończąc.

 • Tectura Process Manufacturing
  Oprogramowanie dla przemysłu tworzyw sztucznych i przemysłu chemicznegoTectura® Produkcja procesowa to rozwiązanie branżowe przeznaczone dla przemysłu przetwórczego, które dostosowano do specyfiki branży przetwórstwa tworzyw sztucznych oraz branży chemicznej, w tym farbiarskiej i lakierniczej.

 • LS Retail
  System zarządzania sprzedażą detalicznąSystem LS Retail to rozwiązanie globalne, ponieważ jest sprzedawane w 130 krajach i zlokalizowane na 33 wersje językowe. System LS Retail to rozwiązanie sprawdzone, które używa więcej niż 18.000 sklepów na 41.000 stanowiskach POS na całym świecie.

 • Incadea
  System zarządzania dla dealerów pojazdówincadea® pomaga dealerom pojazdów udoskonalać ich działania w zakresie handlu detalicznego oraz zwiększać ich rentowność. Incadea jest dostawcą oprogramowania dla dealerów pojazdów (samochodów, ciężarówek, ciągników, wózków, maszyn budowlanych). Z rozwiązania korzysta już ponad 1000 dealerów w 40 krajach takich marek jak BMW, Opel, Peugeot, Citroen, Toyota, VW i wiele innych.

 • Navimeat
  Zintegrowane rozwiązanie ERP dla przemysłu mięsnegoPrzemysł mięsny znajduje się pod ciągłą presją sprzedawców detalicznych, którzy w imieniu konsumentów żądają coraz wyższej jakości, niższych cen i lepszego bezpieczeństwa żywności. NAVImeat zwiększa wydajność firmy i umożliwia pełną kontrolę przepływu produktów spożywczych.

 • Gardens
  Gardens Application ModelNowoczesne rozwiązanie z własnym środowiskiem rozwoju. Pozwala na tworzenie elastycznych, dedykowanych aplikacji biznesowych.


Stworzyliśmy również w pełni zintegrowane rozwiązania Kadry-Płace (obecnie funkcjonuje ono już w ponad 80 firmach) oraz Bankowość Elektroniczna (w ponad 50 firmach oraz w 15 krajach Europy).Naszą ofertę uzupełniają również:


 • TARGIT Business Intelligence (Zestaw narzędzi do wspomagania decyzji biznesowych)
 • ELO Professional (wiodące rozwiązanie do zarządzania oraz archiwizacji dokumentów)

 

Atutami naszej firmy są:


 • specjalizacja w systemach wspomagających BIZNES (od 1991 roku)
 • największe doświadczenie zdobyte w ponad 150 projektach Microsoft Dynamics NAV
 • najdłuższa w Polsce historia współpracy z Microsoft Dynamics NAV (od 1997 roku)
 • własne autorskie rozwiązania uwzględniające specyficzne wymagania Klientów
 • największa ilość certyfikatów w Polsce w rozwiązaniach biznesowych Microsoft (ponad 190)
 • sprawdzona metodyka prowadzenia projektów wdrożeniowych
 • największy w Polsce zespół doświadczonych specjalistów w rozwiązaniach biznesowych, stanowiący gwarancję bezpieczeństwa prowadzonych wdrożeń
 • największy i najlepszy w Polsce Dział Serwisu obsługujący ponad 1000 użytkowników instalacji Microsoft Dynamics NAV


Posiadamy wszystkie niezbędne certyfikaty i szerokie kompetencje, należymy do elitarnego President’s Club . Od wielu lat jesteśmy także wiodącym partnerem Microsoft®, realizującym projekty Microsoft Dynamics ERP.

Wybrane, prestiżowe wyróżnienia, jakie zdobyła nasza firma to:

 • Microsoft Gold Certified Partner
 • Partner Roku 2008 Microsoft Dynamics
 • Partner Roku 2009 Microsoft Dynamics
 • Diament Forbes’a 2010
 • Europejski Standard 2010 Rzeczypospolitej
 • Członek Business Centre ClubIT.integro Sp. z o.o. , headquarters in Poland:


Legend: 

     


Company profile IT.integro Sp. z o.o. :   

Rozwój oprogramowania - integracja systemów

Company ProfileBASIC COMPANY PROFILE
NASZ PROFIL

 • Należymy do grupy najważniejszych na świecie partnerów firmy Microsoft we zdrożeniach biznesowych - jako pierwsi w Polsce otrzymaliśmy status Gold Certified Partner (2005) w zakresie rozwiązań biznesowych

 • Posiadamy największą w Polsce liczbę wdrożeń systemu Microsoft Dynamics NAV (dawniej Microsoft Navision)

 • Dostosowujemy system do specyfiki klienta i jego wymagań, co pozwala na zwiększenie efektywności i wydajności przedsiębiorstwa

 • Nieustannie uzupełniamy funkcjonalność systemu o rozwiązania specjalizowane (Kadry i Płace, Systemy Bankowe) dostosowane i zgodne z polskim prawem

 • Zapewniamy kompleksowe rozwiązania do wspomagania sprzedaży (CRM), do zawansowanych analiz (Business Intelligence) oraz do zarządzania i archiwizacji dokumentów (DMS).Rozwój oprogramowania - integracja systemów Rozwój oprogramowania - integracja systemów

Firma dostarcza kompleksowe rozwiązania do wspomagania sprzedaży (CRM), do zawansowanych analiz (Business Intelligence) oraz do zarządzania i archiwizacji dokumentów (DMS).


 

ContactEXTENDED CONTACT

IT.integro Sp. z o.o.

ul. Ząbkowicka 12
60-166 Poznan
NIP: 778-00-21-279
tel.: 0 61/ 861 43 51
fax: 0 61/ 867 33 51

e-mail: office@it.integro.pl

Godziny otwarcia
pn-pt.: 8.00 - 17.00

Dział Microsoft Navision:
tel.: 0 61/ 861 43 51 wew. 190, 191
e-mail: nsc@it.integro.pl

Dział Microsoft CRM:
tel.: 0 61/ 861 43 51 wew. 140, 143
e-mail: dis@it.integro.pl

Dział Gardens:
tel.: 0 61/ 861 43 51 wew. 214
e-mail: gam@it.integro.pl

Dział Integracji Systemów:
tel.: 0 61/ 861 43 51 wew. 140, 143
e-mail: dis@it.integro.pl

Wrocław
Pl. Wolności 7
50-071 Wrocław

e-mail: wroclaw@IT.integro.pl

Warszawa
Al. Jana Pawła II 15
(budynek ILMET, VI piętro)
00-828 Warszawa

e-mail:
warszawa@IT.integro.pl

Kraków
ul. Radzikowskiego 18
31-315 Kraków

e-mail: krakow@IT.integro.pl