Home arrow IT Companies - business cards
Poland Business
Meet the Polish market business opportunities. Advertise your business, browse company profiles, find contractors, read the latest news and features. All this enables you to Poland-BUSINESS.info portal.


We present the company in the information technology, telecommunications and industrial property located in Poland. Here we present you the business profile of PTK Centertel Sp. z o.o. Company.


Poland - company database

Categories IT Companies - Telecommunication PTK Centertel Sp. z o.o.
PTK Centertel Sp. z o.o.   WroclawIT.pl - Wizytówka BIZNES MAX


Street:   ul. Skierniewicka 10a
City:   Warsaw
Postcode:  01-230
Province:  mazowieckie
PTK Centertel Sp. z o.o.

Website: www.orange.pl
  
PTK Centertel Sp. z o.o. - see location on map: 
Open map in new window:

Find out how to find us 

Business Cards - Details:


Detailed offer
Gallery    

PTK Centertel Sp. z o.o. - detailed description of the company's offer:

Na polskim rynku Orange pojawił się jesienią 2005 r., zastępując popularną Ideę. Od początku nowa marka zjednała sobie rzeszę zwolenników. Dziś obecna jest na całym świecie. Orange powstał w marcu 1994 roku, na bardzo już wówczas konkurencyjnym rynku brytyjskim. Od początku ambicją Orange było stać się pierwszą, preferowaną przez klientów marką. Jej twórcy wiedzieli, że aby osiągnąć taki sukces, należy zbudować silny, nowatorski i wyraźnie odróżniający się od konkurencyjnych wizerunek marki, inny od marek skoncentrowanych na zaawansowanej technologii i skomplikowanych planach taryfowych.

Ambicją Orange było więc, nie tyle pokazywanie jej wysokiego zaawansowania technologicznego, ale to, jak zaawansowana technologia może przyczynić się do poprawy życia przez nowatorskie rozwiązania ułatwiające komunikację i zbliżające ludzi.

Orange jest marką, która przełamała ustalone wcześniej schematy, czyniąc telefonię komórkową prostszą i bardziej zrozumiałą, tworząc nowe standardy i usługi takie jak np. jednosekundowe naliczanie, które nie tylko wzmacniały jej innowacyjny charakter, ale także podnosiły jej wartość jako marki uczciwej i rozumiejącej potrzeby klientów.

Słowo Orange jako nazwa telefonii zostało wybrane dlatego, że najlepiej prezentuje idee marki kojarzone z zabawą, optymizmem, radością życia, wolnością, a także z jej przyjaznym charakterem. W celu dobitniejszego podkreślenia prostego, uczciwego i przyjaznego charakteru marki jej twórcy wybrali jako logo pomarańczowy kwadrat z napisem Orange na dole. Precyzyjnie opracowana strategia marki i jej kampania wprowadzająca odniosły ogromny sukces, który stał się wzorcowym przykładem wprowadzania nowej marki na rynek. Miarą tego sukcesu było to, że Orange po półtora roku od wprowadzenia, pod koniec 1995 roku podwoił liczbę swoich klientów i obecnie jest marką o najwyższym wskaźniku zadowolenia swoich użytkowników.

W Polsce operatorem Orange jest Polska Telefonia Komórkowa Centertel (od 19 września 2005 r.) - lider innowacyjności na polskim rynku telefonii mobilnej. Jedynym udziałowcem PTK Centertel jest obecnie Telekomunikacja Polska S.A.


PTK Centertel Sp. z o.o., headquarters in Poland:


Legend: 

     


Company profile PTK Centertel Sp. z o.o.:   

Telekomunikacja

Company ProfileBASIC COMPANY PROFILE
Telekomunikacja Telekomunikacja Misją Firmy jest świadczenie usług z sektora telekomunikacji, dostarczaniu rowniązań, nowych technologii oraz rozwijaniu istniejących już produktów.
 

ContactEXTENDED CONTACT
Polska Telefonia Komórkowa Centertel sp. z o.o.

ul. Skierniewicka 10a, 01-230 Warsaw
KRS 0000006107, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy
XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
NIP 527 020 68 72
Kapitał Zakładowy 2 690 501 964 PLN

adres do korespondencji

PTK Centertel Sp. z o.o.
ul. Jagiellońska 34
96-100 Skierniewice

prosimy o umieszczanie na korespondencji kierowanej do nas numeru konta klienta oraz numeru telefonu - znacznie przyspieszy to odpowiedź.